ortodontagdynia.pl

Pod tym adresem internetowym (ortodontagdynia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Takie adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak tworzycie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!